PEUGEOT AUTOMAT BENZIN GAZ 106892 km SUPER EKONOMIK

4,700 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Qyteti Tiranë
Marka Peugeot
Modeli 308
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

PEUGEOT AUTOMAT BENZIN+GAZ 106590 KM -MOTORR 1.6 BENZINE I THJESHTE -INPIANT GAZI OPTIMA SAPO VENDOS I RI ME 3 VJET GARANCI SUPER EKONOMIK DHE PUNON SHUM MIRE NE GAZ DHE NE BENZINE -VITI 2008 -KAMBIO AUTOMATIKE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -FENER ANTIMJEGULL -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -AUDIO CD GPS PEUGEOT -CLIMA 2 ZONALE -SENDILJE ME NGROHJE -TIMON ELEKTRIK -XHAMA ELEKTRIK -PASQYRA ELEKTRIKE -TIMON I RREGULLUESHEM -SENDILJE TE RREGULLUESHME -XHAMA TE ZINJ -PASQYRA ME PALOSJE -MBYLLJE QENDRORE ME PULT -DISQE ALUMINI -GOMA TE REJA -KM 106590 TE VETAT ORIGJINALE -LETRA TE PAGUARA 1 VIT MJETI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE BLER TEK PEZHO ME 0 km DHE E MBAJTUR SHUM MIRE PERDORUR VETEM NGA 1 DORE 1 PRONAR -TE GJITHA SHERBIMET E BERA PA PERJASHTIM -ME GAZ KA NJE KONSUM MINIMAL DHE SHUM TE KENAQSHEM -MJETI ESHTE SHUM I QETE DHE SHUM KOMOD NE LEVIZJE QYTET APO UDHETIME MUNDESI NDERRIMI ME MJET ME VLERE ME TE VOGEL CMIMI 4700€ CEL 069 36 92 161 armand Tregauto cora Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0693692161 https://Tregauto.al. Instagram armand Tregauto cora Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0693692161 https://Tregauto.al. Instagram armand

Kontakti

Cel: 0693692161