Porche Panamera 4S

27,500 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Durrës
Marka Porsche
Modeli Panamera
Struktura Kupe
Targa Shqiptare
Ngjyra Kafe

Porche Panamera 4S //motori 4.8 benxine 400hp//viti prodhimit 2010//importuar nga zvicra ne gusht 2020//148 mij kilometra//kambio automatike PDK 4X4//navigator system,bluetoth,aux,usb//xhama te zi fabrikisht//hapse xhami//timon druri me ngrohje//sallon bezh shum te paster//sedile me ngrohje para-mbrapa//sensor kamera parkimi//dritat bi xenon inteligjent//amortizatoret comfort-sport-sport plus//marmitat me zhurm//disqe 20 inch//2 celsa perkates//makina esht gjendje perfekte nga cdo ane//cmimi 27500 euro//0694708888 cmim i diskutueshem Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888