Range Rover Sport 2.7 Diesel

8,500 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Kafe

Range Rover Sport 2.7 Diesel Viti Prodhimit 2006 , sensor parkimi para mbrapa para disqe alumini , drita kseno klima tronik navigator cd player TEL ,komando ne timon , sediljet , kompjuter bordi limitator shpejtesie , sallon lekure , sedilje elektrike , hapje mbyllje qendrore... Ne gjendje super te mire motorrike dhe xhenerike…Me te gjitha sherbimet e bera ne kohe..Cmimi-8.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAutoE Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363