Range Rover Sport 3.0 Diesel -15

38,900 EUR

Viti 2015
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Range Rover Sport 3.0 Diesel Viti Prodhimit 2015 me 153.000 km (306 cv) , xhama te zinj origjinal ,komando ne timon , marsha ne timon , kamer parkimi , kroskot digital , sallon lekure bezh, sedilje elektrike + fryrje + cfryrje , tavan xhami , navigator , drita FULL LED , cd player , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu , klima bizonale , te gjitha sherbimet e bera ne kohe , makina e sapo ardhur , super gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—38.900 I Diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363