Range Rover Sport 4x4 2.7 Naftë HSE Fundi 2006 Automat

9,000 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

📂Viti:2006 📂Model Europian(E Ardhur Nga Italia) 📂Motorr 2.7 HSE Naftë 📂Kambio Automatike 📂Me 192 Mijë Kilometra 📂4x4 Me Opsion Off Road Dhe Ulje Ngritje Sipas Terrenit 📂Sedilje Lëkure Ngjyrë E Verdhë Shumë E Pastër 📂Sensora Parkimi Para dhe Mbrapa 📂Sensora Shiu,Drite Etj 📂Pasqyrat Me Palosje 📂Feneret Me Lupa Dhe Me Led 📂Ulje e Pasqyrave Anësore Kur E Ke Tek R 📂Frenat Me Buton 📂Sistem ESP Etj 📂Ekran Me Touchscreen Navi,Aux,Sd Card Etj 📂Klima Auto 📂Me Baxho 📂4 Xhama Elektrik 📂Xhamat Mbrapa Të Zinj Origjinal 📂Komanda Në Timon 📂Pilot Automatik 📂Gomat Në Gjendje Shumë Të Mirë 📂E Targuar Por Pa Siguracion _Është Një Makinë Në Gjendje Shumë Të Mirë Motorrike,Gjenerike Dhe Estetike _Cmimi:9000€ Numri Kontaktit:0697864191 Vendodhja:Tek Autostrada Tiranë-Durrës Auto Blevis Tek Ne Gjeni Lloje Të Ndryshme Makinash Për Shitje.Gjithashtu Kemi Edhe Pjesë Pothuajse Për Çdo Lloj Makine. Kemi Facebook Dhe Instagram: Auto_Blevis (Në Instagram) Auto Blevis (Në Facebook) Ndodhemi Në Autostradën Tiranë-Durrës(Përballë Firmës Dekoll) Na Kontaktoni Në Numri:0692022666 (Për Pjesë Makinash)0697864191(Për Makinat Në Shitje) Ju Mirëpresim!😊 Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada TR-DR, perballe firmes Dekoll Tregoje në hartë 0697864191 Auto Blevis Tek Ne Gjeni Lloje Të Ndryshme Makinash Për Shitje.Gjithashtu Kemi Edhe Pjesë Pothuajse Për Çdo Lloj Makine. Kemi Facebook Dhe Instagram: Auto_Blevis (Në Instagram) Auto Blevis (Në Facebook) Ndodhemi Në Autostradën Tiranë-Durrës(Përballë Firmës Dekoll) Na Kontaktoni Në Numri:0692022666 (Për Pjesë Makinash)0697864191(Për Makinat Në Shitje) Ju Mirëpresim!😊 Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada TR-DR, perballe firmes Dekoll Tregoje në hartë 0697864191 Auto Blevis

Kontakti

Cel: 0697864191