RANGE ROVER VOGUE 3.6 AUTO PENTA

19,000 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

RANGE ROVER VOGUE Prodhimi 2010 Motorri - 3.6 TD V8 Kambio Automatike Ngjyra - Kafe e errët START / STOP Sallon lekure kafe e errët Sedilje me ngrohje/ftohje ( para dhe mbrapa ) Sedilje me memorie dhe fryrje ( para dhe mbrapa ) Sediljet mbas me lëvizje Sedilje me TV Baxha xhami Komanda në timon Pilot automatik Timon me ngrohje AuX , CD , DvD Bagazhier 10 Disqe Kamera parkimi 360 gradë Sensor parkimi para/mbrapa Xeno / BiXeno Pasqyra me ngrohje Makina është në gjendje shumë të mirë si brenda dhe jashtë . E sapo ardhur nga jashtë . ME DOGANË TË PAGUAR Çmimi : 19.000 Euro CEL : 0692525555 🚘 AUTO PENTA 🚘 Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta

Kontakti

Cel: +355692525555

Viber: 0692525555

WhatsApp: 0692525555