Range Rover Vogue 4.2 Benzine-Gaz Full

9,700 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Qyteti Tiranë
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Range Rover Vogue 4.2 Benzine-Gaz Viti Prodhimit 2005 , sensor parkimi para mbrapa para disqe alumini drita kseno , klima tronik navigator cd player TEL ,komando ne timon , sediljet mbrapa me ngrohje , timon me ngrofje , kompjuter bordi limitator shpejtesie ,baxha xhami , sallon lekure bezh, sedilje elektrike + me memory , televizora mbrapa tek sendiljet , hapje mbyllje qendrore... Ne gjendje super te mire motorrike dhe xhenerike…Me te gjitha sherbimet e bera ne kohe..Cmimi-9.700 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363