Seat altea e sapoardhur me dogan OKAZIONNNNN

3,400 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Krujë
Marka Seat
Modeli Altea
Targa Të huaja
Ngjyra E kaltërt

Seat altea, 2.0 TDI, viti 2004, xhama te zinj origjinal fabrike, EURO 4, pasqyr antiverbuse,airbag,abs,esp, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike dhe me palosje, condicioner me clima, komanda tek timoni, limitator shpejtesie, bord kompjuterik, tapiceri isofix shum te paster, 2 celsa, hapje mbyllje qendrore, makina e sapoardhur me dogan te paguar gati per targa, ne gjendeje te perkryer mund ta kontrrolloni ku te deshironi, 200 mij km, cmimi OKAZIONNNNN 3400€ i diskutushem, ju lutem vetem telefonata serioze jo humbje kohe, makina vetem shitet jo nderrim, 📞069 382 2733

Kontakti

Cel: 069 382 2733