SEAT ALTEA XL 2.0 NAFTE 2008 AUTOMAT.4999 EURO

4,999 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Seat
Modeli Altea
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,AUTOMAT,VITI 2008,XENON/BIXENON,NAVI-AUX-BLUETOOTH-CD MP3,KLIMA BIZONALE,NGROHJE SEDILJESH,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,DRITA AUTOMATIKE,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,XHAMA TE ZINJ ORIGJINALPERDE ANESORE,SENSORE PARKIMI ETJ E SAPO IMPORTUAR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR,213.000 KM ME LIBER SHERBIMESH,2 CELESA CMIMI:4999 EURO BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ SHIJTE MAKINASH MAKINA ME POROSI NGA CDO VEND I EUROPES MAKINA ME QERA 0684161077 Bulevardi_Auto_Platz Vizitoni faqen e biznesit tonë Karl gega,bulevardi i ri Tregoje në hartë 0684161077 https://m.facebook.com/bulevardiautoplatz/?ref=bookmarks BULEVARDI_AUTO_PLATZ

Kontakti

Cel: 0684161077