SEAT ALTEA XL 2.0TDI AUTOMATIKE VITI 2011 GERMANY

8,300 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Seat
Modeli Altea
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

shes Seat Altea XL,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,2.0 nafte (euro5),kambio automatike,klima tronic,ngrohe sediljesh,navigator,aux,usb,media,bluetooth,touch screen,opsione me timon+marshane timon,kompjuter bordi,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik+pasqyra elektrike+palosje,abs,esp,xhama te homologuar fabrikisht (te zinj),sensore parkingu (te pasem),fenere xenon bi xenon+larje feneresh,etj......... A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S SHIT-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692120602 A&A GERMAN CAR'S

Kontakti

Cel: 0692120602