Seat Ibiza 07

2,000 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 24999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Seat
Modeli Ibiza
Targa Të huaja
Ngjyra E hirit

makina sapo ka ardh nga italy , ka doganen e paguar e gatshme per targa •viti fund i 2007• shum e paster dhe si xhenerike i ka te gjitha te bera ku jan dhe evidente ne makin ▪︎ makin esht perfekte per impiant Gazi ku per kte qellim esht mar po ndryshimi i planeve ben qe ta vendosim ne shitje , ● 1.2 Benzin gomat perfekete vizuale shum e mbajtur pervec dy gjera te vogla . Ndodhemi ne Vore tek karburanti KASTRAT&KONTINENTAL HOTEL.

Kontakti

Cel: 0685111500