Seat Leon 1.9 Nafte

3,900 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Seat
Modeli Leon
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Okazion- Seat Leon 2006 1.9 Nafte... clima.. Xhama te zinj origjinal...Disqe alumini...Goma te reja... Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike...Nr Tel-Wt...0694645679 Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loreni Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loreni Auto-Loreni

Kontakti

Cel: 00355694645679