Shite B-Class 2011 Benzine Gaz

8,000 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 84999 km
Qyteti Tiranë
Modeli B 180
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

Shitet B Class 2012 , Benzine Gaz , Makina eshte ne gjendje shume te mire , me te gjitha sherbimet e kryera dhe taksa te paguara deri ne Maj 2021, Cmimi 8000 euro , +355 69 367 0350

Kontakti

Cel: +355 69 367 0350