Shitet 2013 VW Golf 6 motor 2.0 TDI

8,300 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli Golf
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

•VITI 2013 •KAMIO AUTOMATIKE DSG TIP TRONIC •NAFTE •ME 151183 KM ORIGJINALE! ME TE DREJTE KONTROLLI •SENSOR SHIU DHE DRITE •NAVI ME EKRAN TE MADH •DVD,AUX,KARTE MEMORIE •PILOT AUTOMATIC •KOMPJUTER BORDI •LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH •KLIMA •SEDILJE ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE •DISQE ALUMINI •4 GOMA TE REJA •ABS. ESP. SRS •XHAMA TE ZINJ •TIMON F1( me marshe ke timoni) •Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje lloj Sherbimi. Me dogane te paguar Gati per targimin e ri. Cmimi i diskutueshem maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale

Kontakti

Cel: 0695508320