SHITET BENZ C250 4MATIC LOOK AMG GJENDJE PERFEKTE

9,500 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Modeli C 250
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

⬛SHITET BENZ C250 4 MATIC LOOK AMG. 🔵BENZINE. 🔵KAMJO AUTOMAT 7G + TRONIC. 🔵C250 4 MATIC; V6. 🔵VITI 2011. 🔵NAVI VOGEL. 🔵SENSOR PARKIMI. 🔵SENDILJE ME NGROHJE. 🔵PASQYRA ELEKTRIKE. 🔵SENDILJE ELEKTRIKE. 🔵BAXHO XHAMI. 🔵SENSOR SHIU. 🔵SENSOR DRITASH. 🔵SENSOR GOMASH. 🔵TAPICERI LEKURE. 🔵PILOT AUTOMATIK. 🔵LOOK AMG ORIGJINAL FABRIKE. 🔵KLIMA BIZONA. 🔵BLUETOOTH. 🔵XHAMA ELEKTRIK. 🔵KOMANDA NE TIMON. 🔵MAKINA DISPONON 2 CELESA. 🔘⚫MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR; ME DOGANE TE PAGUAR; GATI PER TARGA. 🔘⚫NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE; XHENERIKE DHE ESTETIKE. 🔘CMIMI : I DISKUTUESHEM. 📱+355686006066 INSTAGRAM: auto.one20 FACEBOOK: AUTO ONE AUTO ONE Shitblerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë +355686006066 AUTO ONE Shitblerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë +355686006066 AUTO ONE

Kontakti

Cel: +355686006066