SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive Full M Look

17,000 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Qyteti Tiranë
Marka BMW
Modeli X5
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E bardhë

SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive (Benxin Gaz Impiant STAG Konsum Minimal) pa takes luksi me 186 000 km me garanci. Makina disponon cdo opsion te ketij modeli M sport Package (300Hp) Full M Look Timon M Lekure Disqe M 20“ Origjinale (Goma Bridgestone RSC me vlere 1400€) Sedilje M me perthyerje, elektrike me memorie Sport Suspension Setting (Amortizim Sport) Ndezje Start Stop Edhe pa celes ne kuader 2 Celesa Drita Xenon Bixenon Pasqyra me Palosje auto dip package ( nk te vrasin dritat nga mbrapa dhe as dielli) Xhama Te zi +Perde ne panel Bagazh Me thithje Automatic Air Condition me 4 zona Sensor shiu Sensor Drite Sensor Parkimi (Park Distance Controll PDC) Cruise control wiith brake assist (frenon vet) Bluetoth, USB/Audio Interface, CD Changer per 6 CD,AUX Makina eshte super e bukur dhe shum e mbajtur, shum e shpejte dhe e sigurt ne rruge nk ka nevoje as per gjene me te vogel te gjitha shgerbimet e bera ne kohe. E gatshme per cdo lloj prove .

Kontakti

Cel: 06978404461

Viber: 0697804461

WhatsApp: 0697804461