SHITET C KLAS 63 AMG 2015

1 EUR

Viti 2015
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 84999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Elbasan
Modeli C 63 AMG
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 63 AMG VITI PRODHIMIT 2015 I SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE DHE TARGA SHQIPTARE DOKUMENTACION TE RREGULLT 81 678 KM SUPER FULL !!!!!!AMG!!!!TE GJITHA SHERBIMET EKRYERA TEK AUTOSTAR ALBANIA CMIM I DISKUTUESHEM VETEM TELEFONATA SERIOZE 069 7378 222

Kontakti

Cel: +355697378222