SHITET CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT DIESEL

5,500 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Elbasan
Marka Chevrolet
Modeli Captiva
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

SHITET CHEVROLET CAPTIVA VITI 2007 KAMIO AUTOMAT MOTORRI 2.0 LENDA DJEGESE DIESEL NE GJENDJE PERFEKTE DHE ME SHERBIME TE KRYERA ME TARGA SHQIPTARE FULL OPTION 202 000 KM!!!!! CMIMI 5 500 EURO !!!!

Kontakti

Cel: +355697378222