SHITET DHE NDERROHET AUDI A6

4,500 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 19999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli A6
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

Shitet nderrohet audi A6 viti 2005 30naft automat super gjendje 4 muaj qe ka ardh nga gjermania te gjitha sherbimet e bera goma te reja ferrota amortizator te rinj mund ta kontrolloni ku te doni 270 mij km letrat deri ne shkurt 2021 shitet 4500€ nderrohet me makine me vler me te vogel me nderrim esht 5mij€

Kontakti

Cel: 0684410866