Shitet E350 v6 2011

12,000 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Modeli 350
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

💥Shitet E Class w212💥 📂Motorri 👉 350 Benzine (pershtatet 100% me gaz) 📂Viti prodhimit 👉 08/2011 📂Lloji Kambios 👉 Automatik 7g 📂Kilometra 👉 205,400 📂Salloni 👉 Lekure Bezhe 📂Dogana 👉 Po 📂Pershkrim 👉 Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe elektrike . Sedilje me ngrohje + levizje & memory . Perde elektrike origjinale , Baxha xhami, Kamer parkimi origjinale , Xhama te erresuar sipas ligjit , 💥Navigator full 💥(Cd Bagazhier Aux Usb Karte memorje Bluetooth) Makina eshte ne gjendje shume te paster dhe pa ndryshk . Dogana e paguar gati per targa. 💥Cmimi 12000€ 💥 👉Mundesi nderrimi. Per me shume informacion kontaktoni ne numrat me poshte : 1. 069 797 5555 2. 069 304 3686 Auto King Zgjidhja ideale për blerjen e makinës suaj të re Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695511977 Auto King Zgjidhja ideale për blerjen e makinës suaj të re Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695511977 Auto King

Kontakti

Cel: 069 797 5555

WhatsApp: 0693043686