SHITET FIAT PUNTO EVO 2008 1.4 BENZINE GAS

3,400 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Elbasan
Marka Fiat
Modeli Punto Evo
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

SHITET FIAT PUNTO EVO VITI PRODHIMIT 2008 I SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR KAMIO MANUALE LENDA DJEGESE BENZINE&GAS FUQIA MOTORRIT 1.4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE IMPJANTI GAZIT ME NJI VIT GARANCI FULL OPTION CMIMI 3 400 EURO

Kontakti

Cel: +355697378222