SHITET FORD FOCUS 1.6 DIESEL 2006

2,600 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Elbasan
Marka Ford
Modeli Focus
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

SHITET FORD FOCUS VITI PRODHIMIT 2006 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR FUQIA MOTORRIT 1.6 DIESEL NE GJENDJE SHUME TE MIRE MAKINA DISPONON 2 CELSA,KLIMA,RADIO CD,DISQE ALUMINI 16,PASQYRA ME MBYLLJE ETJ E KOMPLETUAR CMIMI 2 600 EURO

Kontakti

Cel: +355697378222