Shitet Golf plus 1.9TDI Automatik viti 2007

4,700 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Golf Plus
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

•SHITET •Volkswagen Golf Plus ComfortLine •Me dogane te paguar •Vit prodhimit 2007 •Kamio automatike DSG •Motor 1.9 nafte •Kondicioner & klima 2 zona •Xhamat elektrik •Pasqyrat me rezistence & vetpalosje me drita poshte •Sensor dritash, sensor shiu, sensor parkimi •Radio CD Navi etj •Hapje mbyllje me pult •Celesa 2 •Te gjitha sherbimet e bera ne kohe •Gati per cdo lloj prove •Shume e paster nga brenda dhe nga jashte ●Cmimi: I diskutueshem -Shenim: MAKINAT QE NE TREGTOJME JANE TE GJITHA ME KM ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA TE CILAT MUND TI KONTROLLONI NE KONCENSIONARET PERKATESE CapitalAuto Nje nder kompanite me prestigjoze ne tregun e automjeteve.Cdo makine qe ne tregetojme mund te kontrollohet ne koncensionaret perkatese per cdo gje. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Don Bosko, Tirane Tregoje në hartë 0677294496 https://www.instagram.com/capitalauto.alb CapitalAuto Nje nder kompanite me prestigjoze ne tregun e automjeteve.Cdo makine qe ne tregetojme mund te kontrollohet ne koncensionaret perkatese per cdo gje. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Don Bosko, Tirane Tregoje në hartë 0677294496 https://www.instagram.com/capitalauto.alb CapitalAuto

Kontakti

Cel: 0677294496

WhatsApp: 0677294496