Shitet Lifan Solano 2 (650) ME 0 KM e RE

9,500 EUR

Viti 2020
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 4999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Lifan
Modeli 650
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E bardhë

Euroasia Automobiles shpk eshte perfaqesuesi zyrtare per Shqiperi dhe Kosove i Markes Lifan. Makinat e markes Lifan jane te gjitha prodhime per Europe. Makina Lifan Solano eshte nje veture kompakte me cmim konkurues Motorri Mitsubishi 1.5 Benzine dhe makina kane nje Garanci 3 vjet ose 100 000 Km. Kambjo Manuale me 5 marsha. Salloni lekure ngjyre zeze. E pershtatshme per impiant Gazi. Euroasia Automobiles shpk Kompania Euroasia Automobiles sh.p.k eshte distributor i autorizuar per shitjen e markave te makinave kineze, prodhim per europe, Baic dhe Lifan per Shqiperi dhe Kosove. Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0692074002 Euroasia Automobiles shpk Kompania Euroasia Automobiles sh.p.k eshte distributor i autorizuar per shitjen e markave te makinave kineze, prodhim per europe, Baic dhe Lifan per Shqiperi dhe Kosove. Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0692074002 Euroasia Automobiles shpk

Kontakti

Cel: 0692074002