SHITET MERCEDES BENZ B 200 AUTOMAT DIESEL

4,000 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Elbasan
Modeli B 200
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

SHITET MERCEDES BENZ B 200 VITI PRODHIMIT 2006 KAMIO AUTOMATIKE FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DHE TARGA SHQIPTARE NE GJENDJE PERFEKTE CMIMI 4 000 EURO

Kontakti

Cel: +355697378222