SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT W

3,800 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Elbasan
Modeli C 200
Struktura Minivan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 SW VITI PRODHIMIT 2004 NGJYRA GRI KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIT 200 CDI E TARGUAR DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI MUNDESI FINANCIMI NGA NOA BANK CMIMI 3 800 EURO

Kontakti

Cel: +355697378222