SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

3,999 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Elbasan
Modeli C 220
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS VITI PRODHIMIT 2004 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIT 220 I SAPO A RDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE FULL OPTION MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI MUNDESI FINANCIMI ME KESTE NOA BANK CMIMI 3 999 EURO

Kontakti

Cel: +355697378222