SHITET MERCEDES BENZ C220 AVANDGARDE

3,799 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 299999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Modeli C 220
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

🚘 MERCEDES BENZ C220 CDI ⛽ KARBURANTI NAFT 🕹 KAMBIO MANUALE 6+1 ❌ VITI 2004 4×XHAMA ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE+ME PALOSJE KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK KLIMA SENSOR PARKIMI PARA+MBRAPA SENSOR SHIU ABS ESP MBYLLJE QENDRORE 2×ÇELSA TAKSA SIGURACION TE PAGUAR. ☎️ NR 0693447509 ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto

Kontakti

Cel: 0693447509