SHITET MERCEDES BENZ C220 AVANDGARDE

6,499 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Modeli C 220
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

🚘 MERCEDES-BENZ C2200 🕹 KAMBIO AUTOMATIKE ⛽KARBURANTI NAFT ❌ VITI 2007 📒 TAKSA SIGURACION TE PAGUAR. XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE NAVIGATOR KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK SEDILIET LEKUR SHERBIMET E SAPO BERA. ☎️ NR 0693948237 ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto

Kontakti

Cel: 0693948237