Shitet Mercedes-Benz C300 4 matic i 2009 OKAZION

7,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Durrës
Modeli C 300
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Kuqe

•AMG Styling Package •Viti 2009 •Full Option⁣ •Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC •Me 148000 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli. •Paketa Amg:⁣ •Disqe 17’ me sensor, Gomat e reja •Amortizator Sportiv⁣ •Tavan panoramik •Tempomat (Cruise Control) •Fenere adaptive qe kthehen sipas rruges •Aux, cd, tel, Bluetooth, esp •Klima Dixhitale Bi-zonale⁣ •Memory Package (Sedilet, Pasqyrat dhe timoni me memorje) •Timon multifunksional •Pasqyra me Palosje+elektrike •Interiori Lekure origjinale Black •Perde elektrike origjinale •Sensor Shiu-Drite.⁣ •Mbyllje qendrore •Xhama te zinj para dhe mbrapa ⁣ 📂Makina eshte me Motorrin V6 300 175Kw/225HP, i cili mundeson Harxhim Minimal te ketij motorri (Vlera mesatare qytet+autostrade 8-9l/100Km)+ i vendoset 100% impiant gazi. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. Me dogane te paguar, gati per targimin e ri. OKAZION 7500 euro i padiskutueshem !!! maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale Shitje automjetesh Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0695508320 maar_cars4sale

Kontakti

Cel: 0695508320