SHITET MERCEDES BENZ C300 4MATIC 2010

7,899 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Fier
Modeli C 300
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Artë

🚘 MERCEDES BENZ C300 4 MATIC. 🕹 KAMBIO AUTOMATIKE ⛽ KARBURANTI BENZIN ❌ VITI 2010 📒 KM 192861 TE CERTIFIKUARA ME LIBER SERVISI 4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE SALLONI LEKUR SEDILIET ME NGROJE BAXHA PILOT AUTOMATIK MBYLLJE QENDRORE 3× ÇELSA. ☎️ NR 0693447509 ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto

Kontakti

Cel: 0693447509