SHITET NISSAN QASHQAI 4 4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH

6,799 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Nissan
Modeli Qashqai
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

🚘 NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 4×4🏔 ⛽ KARBURANTI NAFT 🕹 KAMBIO AUTOMATIKE ❌ VITI 10.2007 📒 KM 196632 TE ÇERTIFIKUARA ME LIBER 🇨🇭 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭 ME DOGAN 4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE+ME PALOSJE KOMANDA NNE TIMON RADIO CD+BLUETOOTH PILOT AUTOMATIK SENSOR PARKIMI SEDILIET LEKUR+ME NGROJE KLIMA BIZONALE TAVAN PANORAMIK KEY CLOSET 2×PULTE. ☎️ NR 0693447509 ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto

Kontakti

Cel: 0693447509