SHITET OPEL ANTARA AUTOMAT DIESEL

5,900 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Elbasan
Marka Opel
Modeli Antara
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

SHITET OPEL ANTARA FOURISTRADE VITI PRODHIMIT 2007 KAMIO AUTOMATIKE DIESEL E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPO TARGUAR DHE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT GOMAT E REJA 100% CMIMI 5 900 EURO

Kontakti

Cel: +355697378222