SHITET OPEL ASTRA 1.3 DIESEL

2,999 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Elbasan
Marka Opel
Modeli Astra
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

SHITET OPEL ASTRA VITI PRODHIMIT 2006 KAMIO MANUAL FUQIA MOTORRIT 1.3 LENDA DJEGESE DIESEL I SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE NGA TE GJITHA MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI MUNDESI FINANCIMI NOA BANK CMIMI 2 999 EURO !!!

Kontakti

Cel: +355697378222