Shitet ose nderrohet Audi A4 allroad2.0 benzin

12,500 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Audi
Modeli Allroad
Struktura Univerzal
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Shitet ose nderrohet Audi A4 allroad 2013. 2.0 benzinAudi A4 allroad quatro viti 2.0TFSI (behet 100%-gaz ), , 224 kf, 170,000km, kamio automatike 8g tronic ,tavan panoramik, keyles go, navigator, bagazhier cd+ karta memorie , feneret led+ bixenon , sensor parkimi , blutooth per telefon dhe per muzik, 4 amortizatore te rinj, 4 goma te reja. Full opsione. Per nderime 15000€ Okazion Kesh 13900€ 069 207 3444 Autovip.al AUTO VIP ALBANIA Autovetura ne shitje dhe me qera .. me cmimet me te lira ne treg Mundesi financimi deri 100% te vleres marim dhe porosi nga Europa,USA ,Kanda TEL 0692073444 Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692073444 AUTO VIP ALBANIA Autovetura ne shitje dhe me qera .. me cmimet me te lira ne treg Mundesi financimi deri 100% te vleres marim dhe porosi nga Europa,USA ,Kanda TEL 0692073444 Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692073444 AUTO VIP ALBANIA

Kontakti

Cel: 0692073444