Shitet ose nderrohet GLE. Cupe 350 diezel

54,000 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli GLE 350
Struktura Kupe
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

Shitet ose nderrohet 🔉🔉🔉 GLE. Cupe 350 diezel ✅Prodhim Europe✅ lezues tabelash ne kroskot ✅ timon amg ✅4Matic ✅BLACK Edition ✅AMG Paket e Jashtme ✅ Paket e Brendshme AMG ✅Paket e Errsires Night ✅ FULL Panorama✅ Kamera PARA DHE PAS 360"✅ SENSOR PARA DHE PAS✅Drita ambjenti led ✅Ngrohje timoni.. ✅Pasqyra anti verbim.✅ Km 106000.me liber shetbimesh tek mercedes ✔️kroskot me qepje ✅sedilje Memorie e ngrohje✅Timon amg✅ Kroskot karbon origjinal ✅BISHT KARBONI ✅Ndricimi full led ✅SISTEM inteligjent light kthen dritat sipas kthesave✅Pedana me Ndriçim nga poshte✅ Sallon lekure dizain me qepje tegela te kuq✅ Comand navi me maus ✅Navi te madhe✅ full Airmatik✅ Rimeso catrboni origjinale ✅ timon me drillje mbi vizat e bardha✅blind spot trekendsha paralajmetuas per parakalim te gabuar✅sensor distance distronik sinjalizues ne kroskot kur nuk ke distancen e nevojshme✅lezues tabelave rrugore ne kroskot✅ kroskot me qepje. ✅Pedanat me drita ansore✅logo mercedes benz me ndricim tek dera✅ Disqe 21 AMG ✅. Super full,✅ te gjitha sherbimet bere tek mercedes benz.✅ E gjateshme per cdo prove ✔️me dogan dhe dekumenta te paguara. 54.000€.Cmim i diskutushem OSE NDEROHET ME. MAKIN ME TE VOGEL OSE APARTAMENT Per me shume kontakt ne: istagram @autovip.al. fb auto VIP Albania cel: 069 207 3444 email: autovipalbania@gmail.com AUTO VIP ALBANIA Autovetura ne shitje dhe me qera .. me cmimet me te lira ne treg Mundesi financimi deri 100% te vleres marim dhe porosi nga Europa,USA ,Kanda TEL 0692073444 Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692073444 AUTO VIP ALBANIA Autovetura ne shitje dhe me qera .. me cmimet me te lira ne treg Mundesi financimi deri 100% te vleres marim dhe porosi nga Europa,USA ,Kanda TEL 0692073444 Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692073444 AUTO VIP ALBANIA

Kontakti

Cel: 0692073444