SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

3,899 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Marka Toyota
Modeli Yaris
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

🚘 TOYOTA YARIS 1.4 D4D ⛽ KARBURANTI NAFT 🕹 KAMBIO MANUALE ❌ VITI 12.2006 📒 KM 165983 🇨🇭 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA 🇨🇭 ❌ ME DOGAN TE PAGUAR 2×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON ABS ESP SENSOR SHIU+DRITE MBYLLJE QENDRORE. ☎️ NR 0693447509 ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto 🚘 Shitje-Blerje dhe Nderime 🚘 Makina te Ardhura nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0693447509 https://www.instagram.com/p/CCOkg-BgnPC/?igshid=8d4rfmyl3ljo ZvicraAuto

Kontakti

Cel: 0693447509