Shitet Toyota Yaris 2007 1.4 nafte Automatike

4,700 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Toyota
Modeli Yaris
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

●SHITET •Toyota Yaris •Me dogane te paguar •Vit prodhimit 2007 •Kamio automatike •Motor 1.4 nafte •CD & RADIO •Kondicioner & klima •Xhamat e par elektrik •Hapje mbyllje me pult •Te gjitha sherbimet e bera ne kohe •Gati per cdo lloj prove •I sapoardhur nga Italia •Shume e paster pa asnje gervishje nga brenda dhe nga jashte •Tel: 0677294496 ●Cmimi: I diskutueshem -Shenim: MAKINAT QE NE TREGTOJME JANE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA DHE ME KM ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA TE CILAT MUND TI KONTROLLONI NE KONCENSIONARET PERKATESE. CapitalAuto Nje nder kompanite me prestigjoze ne tregun e automjeteve.Cdo makine qe ne tregetojme mund te kontrollohet ne koncensionaret perkatese per cdo gje. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Don Bosko, Tirane Tregoje në hartë 0677294496 https://www.instagram.com/capitalauto.alb CapitalAuto Nje nder kompanite me prestigjoze ne tregun e automjeteve.Cdo makine qe ne tregetojme mund te kontrollohet ne koncensionaret perkatese per cdo gje. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Don Bosko, Tirane Tregoje në hartë 0677294496 https://www.instagram.com/capitalauto.alb CapitalAuto

Kontakti

Cel: 0677294496

WhatsApp: 0677294496