SHITET VOLKSWAGEN GOLF 4 EDITION

2,300 EUR

Viti 2001
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Elbasan
Modeli Golf
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

SHITET VW GOLF 4 VITI PRODHIMIT 2001 KAMIO MANUALE LENDA DJEGESE BENZINE FUQIA MOTORRIT 1.4 I LLOJIT EDITION I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE 134 452 KM 55KW 75 HP MAKINA ESHTE E PA AKSIDENTUAR CMIMI 2 300 EURO

Kontakti

Cel: +355697378222