Shitet wv Touran 1.9 nafte

4,000 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 299999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Touran
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Shitet Touran 1.9 nafte me 6 marrsha viti 2006 me kit volani dhe freksioni te ri me gjitha sherbimet e bera me klima kompiuter bordi me dogan te paguar Çmimi 4000 euro Cel 0676430890 Fatmiri Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë +355676430890 Fatmiri Makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë +355676430890 Fatmiri

Kontakti

Cel: +355676430890