SKODA OCTAVIA NAFTE

2,700 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Skoda
Modeli Octavia
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

SKODA OCTAVIA 2.0 NAFTE VITI 2005 KAMIO MANUALE KONDICIONER TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS AIRBAG TEL SEDILE ME NGROHJE DOGANE NGA GJERMANIA LIBER SERVIS 180.000 KM ME LIBER SERVISI RRYPIN E MOTORRIT TE NDRUAR German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto

Kontakti

Cel: 0694093430