SKODA ROOMSTER AUTO INGROSSO

3,500 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Marka Skoda
Modeli Roomster
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Vw Volkswagen Skoda Roomster 1.4 Nafte Viti 2007 Kambio manuale 205.135 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:3500 euro i diskutueshem Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni 😊 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA Vizitoni faqen e biznesit tonë AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë 0695564550 AUTO INGROSSO

Kontakti

Cel: 0695564550