Smart fortwo 1.0 2008 benzin-GAZ OKAZION!!!!!!

4,000 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Qyteti Tiranë
Marka Smart
Modeli ForTwo
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Shitet smart fortwo 2008 - 2009 super gjendje motorr 1.0 automat benzin-GAZ me ekonomik se ky nuk ka, impjati i montur tek eltoni autogas dhe ka 2 vjet garanci, ka 108mi/km origjinale me liber sherbimesh, e ardhur nga zvicra, tapiceri shum e paster, panoramik, kondicioner, Audio cd, drita led posh dhe lart, mashe ne timon f1 etj... dokumenta te sapo paguara deri ne prill 2021.. cmimi 4000€

Kontakti

Cel: 069 488 33 99