Smart Fortwo 2009 800cc Automat

3,900 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Durrës
Marka Smart
Modeli ForTwo
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

📂Viti 2009 📂Model Europian 📂Motorr 800cc Benzinë Super Ekonomik 📂Kambio Automatike 📂Me 139 Mijë Kilometra 📂Sedilje Coper E Pastër 📂Sistem ECO 📂Fiket Në Trafik 📂Radio Origjinale E Smartit 📂Me Kondicioner A/C 📂Kompjuter Bordi 📂Me Marsha Në Timon F1 📂2 Xhama Elektrik 📂Tavan Panoramik 📂Me Sensora Shiu,Drite Etj 📂Me Sensora Parkimi 📂Me Fenera Mjegulle 📂E Targuar Me Letra _Është Një Makinë Në Gjendje Shumë Të Mirë Motorrike,Gjenerike Dhe Estetike _Cmimi:3900€ Numri Kontaktit:0697864191 Vendodhja:Tek Autostrada Tiranë-Durrës Auto Blevis Tek Ne Gjeni Lloje Të Ndryshme Makinash Për Shitje.Gjithashtu Kemi Edhe Pjesë Pothuajse Për Çdo Lloj Makine. Kemi Facebook Dhe Instagram: Auto_Blevis (Në Instagram) Auto Blevis (Në Facebook) Ndodhemi Në Autostradën Tiranë-Durrës(Përballë Firmës Dekoll) Na Kontaktoni Në Numri:0692022666 (Për Pjesë Makinash)0697864191(Për Makinat Në Shitje) Ju Mirëpresim!😊 Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada TR-DR, perballe firmes Dekoll Tregoje në hartë 0697864191 Auto Blevis Tek Ne Gjeni Lloje Të Ndryshme Makinash Për Shitje.Gjithashtu Kemi Edhe Pjesë Pothuajse Për Çdo Lloj Makine. Kemi Facebook Dhe Instagram: Auto_Blevis (Në Instagram) Auto Blevis (Në Facebook) Ndodhemi Në Autostradën Tiranë-Durrës(Përballë Firmës Dekoll) Na Kontaktoni Në Numri:0692022666 (Për Pjesë Makinash)0697864191(Për Makinat Në Shitje) Ju Mirëpresim!😊 Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada TR-DR, perballe firmes Dekoll Tregoje në hartë 0697864191 Auto Blevis

Kontakti

Cel: 0697864191