Top Auto Cela

3,000 EUR

Viti 2002
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 24999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Marka Toyota
Modeli Corolla
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

SHITET: Toyota Carolla D4D Karburanti Nafte 2.0 Viti 2002 Kondicioner Po Radio cdi Makina esht me dokumenta e targa shiptare Taksa kualidimi siguracioni te paguara Per nje vit. Gjendja e gomave Dy gomat e para ika te Rea dy te pasmet te perdorura ne gjendje te mir Ne cmim esht perfshir dhe akti i shitjes. Falimenderit

Kontakti

Cel: 0695753578