Top Auto ela

3,350 EUR

Viti 2002
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 169999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Modeli C 270
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Shitet Mercedes Benz C 270 cdi eleganc Kambio automatico Radio cdi dvd bllotuth navigator Sedile elektrike me ngrohje Senso parkimi para dhe mbrapa Te tuco elektrik +393427006021 whatsapp Me sherbime te sa Po bera Me dogan te paguar...gati per ta provuar..ju mirpresim....

Kontakti

Cel: +393427006021