Top Auto ela

2,350 EUR

Viti 2002
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Kavajë
Marka Opel
Modeli Corsa
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

SHITET...; OPEL CORSA 1.7 DI naft E sapo Ardhur nga Italia 190.000 kilométra Kambio manuale Shum e paster brenda dhe jasht Me te gjitha sherbimet e bera +393427006021 whatsapp

Kontakti

Cel: +393427006021