Top Auto ela

2,550 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Kavajë
Marka Fiat
Modeli Panda
Targa Të huaja
Ngjyra E Gjelbër

Shitet fiat panda Benzin 1.1 Ngjyra jeshile e hapur Me dogan Te paguar Ne gjendje shum Te mir Dhe shum e paster Brenda dhe jasht 0695753578 Whatsapp

Kontakti

Cel: 0695753578