Toyora Yaris 2007

3,400 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Fier
Marka Toyota
Modeli Yaris
Targa Të huaja
Ngjyra E Gjelbër

Okazion-Shitet Toyota Yaris Viti 2007...1.0 Benzin....Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike.....Nr-Wt 0694645679 Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loreni Auto-Loreni Loreni -ShitjeBlerje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 00355695434184 https://Loreni Auto-Loreni

Kontakti

Cel: 00355694645679