TOYOTA AVENSIS 2010 AUTOMAT 2.2 NAFTE 7990 EURO

7,990 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Toyota
Modeli Avensis
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

TOYOTA AVENSIS ✅MODEL 2010 ✅MOTORR 2.2 NAFTE ✅KAMBIO AUTOMATIKE+TIPTRONIC ✅KM 136.000 ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE SERVISE TE KRYERA TEK TOYOTA ✅OPSIONET : START&STOP - SENSOR PARKINGU - ECO PRO - KLIMA - CD - AUX - ESP - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE - KEY LESS GO - PILOT AUTOMATIK - MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT... FENERE XENON ETJ.... ✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.MAKINA ESHTE BLERE NE BELGJIKE ✅ME DOGANE TE PAGUAR ✅CMIMI 7990 EURO ✅INFO : 0692765740 PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK : https://www.facebook.com/AutoclassTirana/ DHE INSTAGRAM : https://www.instagram.com/auto__class/ Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG. Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë 0692765740 Auto Class

Kontakti

Cel: 0692765740